Na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2022-08-15 13:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Nieciecza zakończone wynikiem 0-0

Puszcza Niepołomice vs Nieciecza, wynik końcowy 0-0. W dniu 2022-08-15 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Nieciecza.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Nieciecza wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 23' W. Hajda 30' J. Serafin 85' K. Wroblewski 90'

Żółte kartki Nieciecza: K. Karasek 5'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Stal Stalowa Wola. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Legia Warszawa.

Bardzo często kibice śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak T. Wojcinowicz K. Karasek raz za razem sprawiają wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, niezwykłe bramki oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to spotkania mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Nieciecza w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.