SKRA Częstochowa kontra Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-05-13 16:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: S. Kobusiński 33' 0-1 A. Mesjasz 83' 1-1 P. Mroziński 87' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 55' P. Pyrdol 86' K. Lukoszek 90' P. Sajdak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 17' S. Kobusinski 17' K. Cichon 79' J. Bartosz 82'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 86'

Główny sędzia spotkania - M. Złotnicki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz . Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj liczni fani śledzą potyczki w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak P. Pyrdol W. Hajda często serwują własnym stałym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na spektakularne gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między zawodnikami ligowymi są bardzo zajadłe, nie często okazuje się, że są to spotkania nie warte uwagi. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.