Dnia 2022-08-10 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz miał miejsce mecz ŁKS Łódź vs Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-0

ŁKS Łódź vs Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa meczu między ŁKS Łódź a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-08-10 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy ŁKS Łódź a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: K. Dankowski 3' 1-0 M. Trąbka 7' 2-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 12'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Koj 55'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia spotkania to S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Stal Mielec. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Stal Stalowa Wola.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu śledzi pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak M. Dabrowski M. Koj stale serwują wyśmienitym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Potyczki między piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, że są to zmagania statyczne. Bardzo często natrafiamy na ostre faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, spektakularne asysty oraz gole dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga. ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.