Mecz między Puszcza Niepołomice oraz Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 0-2 dnia 2021-11-12 17:00 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego

Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice oraz Stomil Olsztyn wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2021-11-12 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice oraz Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: Ł. Moneta 55' 0-1 P. Mikita 80' 0-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 13' E. Thiakane 41' W. Hajda 45' H. Tomalski 48'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: J. Teclaw 44' K. Bakowski 88'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kruczyński. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź natomiast Stomil Olsztyn z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Arka Gdynia.

Fani śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak J. Serafin J. Teclaw niejednokrotnie zaserwowały wyborowym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy bramki, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Interesujące potyczki między drużynami są zażarte, nie często okazuje się, że są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Puszcza Niepołomice oraz Stomil Olsztyn i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.