Spotkanie Puszcza Niepołomice - Tychy 71 dnia 2023-05-21 16:00: 2-1

Puszcza Niepołomice - Tychy 71, wynik 2-1. Dnia 2023-05-21 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice i Tychy 71.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Puszcza Niepołomice i Tychy 71 wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: R. Kidric 40' 1-0 L. Solowiej 43' 2-0 M. Pieczek P. Mikita 51' 2-1 W. Zytek E. Thiakane 90' 3-1 E. Thiakane

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: R. Kidric 31'

Żółte kartki Tychy 71: P. Buchta 18' J. Teclaw 46' M. Radecki 82' K. Wolkowicz 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Stal Rzeszów natomiast Tychy 71 z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą interesujące poczynania w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak R. Kidric P. Buchta raz za razem zapewniają wspaniałym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Potyczki między piłkarzami z ligi są zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, że są to spotkania usypiające. Zdarzają się wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać mecze piłkarskie ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Puszcza Niepołomice i Tychy 71 oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.