Mecz Puszcza Niepołomice vs SKRA Częstochowa dnia 2022-10-31 17:00 - wynik 3-0

Dnia 2022-10-31 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Puszcza Niepołomice a SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice i SKRA Częstochowa wynik wynosił 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: J. Bartosz 1' 1-0 H. Tomalski 29' 2-0 L. Klisiewicz 42' 3-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 64' A. Siemaszko 87'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Lukoszek 71'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania to Ł. Karski. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów a SKRA Częstochowa podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak H. Tomalski K. Lukoszek częstokroć zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze usypiające. Natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, książkowe bramki i asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Puszcza Niepołomice i SKRA Częstochowa oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.