Spotkanie Ruch Chorzów kontra Puszcza Niepołomice dnia 2022-07-30 18:00 na stadionie Stadion Miejski: 2-0

Po pierwszej połowie spotkania między Ruch Chorzów oraz Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-07-30 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 3. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: P. Szur 56' 1-0 K. Michalski 86' 2-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Szur 32' L. Moneta 33' K. Kasolik 52'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 7' W. Hajda 25' H. Tomalski 60' M. Koj 73'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Ruch Chorzów stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Chojniczanka Chojnice a Puszcza Niepołomice zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak P. Szur T. Wojcinowicz wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo niesamowitych emocji. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż potyczki nudzą. Trafiamy na bezlitosne faule zakończone żółtą kartką, idealne asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Ruch Chorzów oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.