Spotkanie Podbeskidzie kontra Puszcza Niepołomice dnia 2022-08-20 13:00 na obiekcie Stadion Miejski: wynik końcowy 0-1

Podbeskidzie kontra Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Podbeskidzie oraz Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-08-20 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Podbeskidzie oraz Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Ł. Sołowiej 82' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Sitek 9' D. Mikolajewski 21' K. Bilinski 45' E. Bonifacio 81'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 28' H. Tomalski 45' M. Pieczek 68' M. Koj 90' E. Thiakane 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Gawęcki. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Podbeskidzie zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Lechia Zielona Góra oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Stal Stalowa Wola oraz Wisla Krakow.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak M. Sitek L. Solowiej raz za razem zapewniły fantastycznym miłośnikom wiele przeżyć. Bardzo często obserwujemy zapadające w pamięć bramki oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy graczami z ligi są zażarte, rzadko zdarza się, iż spotkania męczą kibica. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Podbeskidzie oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.