Spotkanie Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów, wynik 1-0

Dnia 2022-02-26 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice oraz Resovia Rzeszów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: E. Čikoš 81' 1-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 42' K. Koscielny 76'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 17' B. Eizenchart 80'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania to J. Małyszek. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Wielu kibiców z zapałem śledzi niezwykle fascynujące poczynania w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak J. Serafin A. Komor systematycznie sprawiają swoim fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że zmagania nas nudzą. Zdarzają się spektakularne asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga. Puszcza Niepołomice oraz Resovia Rzeszów i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.