Spotkanie Chrobry Głogów kontra Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 1-0 dnia 2022-11-06 14:00 na stadionie Stadion GOS

Chrobry Głogów kontra Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-11-06 14:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Chrobry Głogów a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: R. Wolsztynski 80' 1-0 S. Steblecki

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 9' O. Praznovsky 52' R. Wolsztynski 82'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Cikos 85'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice a Puszcza Niepołomice zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak R. Mandrysz E. Cikos niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Interesujące potyczki między piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to potyczki statyczne. Wielokrotnie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, widowiskowe asysty i gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.