Dnia 2021-11-05 17:00 odbył się mecz między Puszcza Niepołomice oraz SKRA Częstochowa: 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice a SKRA Częstochowa wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2021-11-05 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Puszcza Niepołomice a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: E. Čikoš 29' 1-0 M. Kwietniewski 54' 1-1 A. Mesjasz 57' 1-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 56'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Sajdak 2' M. Kwietniewski 54' M. Holik 71'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia meczu to W. Bartos. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Puszcza Niepołomice stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Korona Kielce.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi K. Stepien P. Sajdak nieraz zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wiele niezapomnianych przeżyć. Wspaniałe zmagania między graczami ligowymi zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że widowiska nudzą. Zdarzają się efektowne bramki czy asysty, nieczyste sytuacje na faul dodające niesamowite wrażenia z meczu. Z tego względu warto przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Puszcza Niepołomice i SKRA Częstochowa jak ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.