Wisla Krakow - Puszcza Niepołomice, wynik meczu 2-3

Wisla Krakow - Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 2-3. Dnia 2022-09-02 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Wisla Krakow a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow oraz Puszcza Niepołomice wynik wynosił 1-3. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: Ángel Rodado 2' 1-0 Ł. Sołowiej 22' 1-1 É. Thiakane 25' 1-2 P. Mroziński 45' 1-3 V. Basha 85' 2-3

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 29' K. Duda 77' B. Jaroch 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Koj 2' K. Wroblewski 31' J. Serafin 46' W. Hajda 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Wisla Krakow stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice natomiast Puszcza Niepołomice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Oddani kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z utalentowanych zawodników drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak I. Lasicki M. Koj stale serwują wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie zdarzają się ostre faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że potyczki męczą. Dlatego więc warto oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Wisla Krakow oraz Puszcza Niepołomice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.