Puszcza Niepołomice kontra Chrobry Głogów, wynik meczu - 0-1

W dniu 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: J. Górski 89' 0-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Pieczek 39'

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 13' J. Kolenc 20' M. Bougaidis 55' P. Mucha 75' R. Wolsztynski 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a Chrobry Głogów z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach kibice śledzą potyczki w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze jak M. Pieczek R. Mandrysz raz za razem zapewniły swoim entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, wyjątkowe gole oraz asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to widowiska mało interesujące. Zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich oraz śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Puszcza Niepołomice oraz Chrobry Głogów oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.