Spotkanie pomiędzy GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice dnia 2023-05-13 13:00 - wynik końcowy 2-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-05-13 13:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: P. Mrozinski 17' 0-1 M. Koj A. Kozubal 41' 1-1 S. Bergier S. Bergier 50' 2-1 A. Kozubal R. Kidric 83' 2-2 M. Pieczek

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 16' M. Roginic 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: P. Mrozinski 80'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Wielu kibiców z zapałem śledzi bardzo interesujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak A. Jedrych P. Mrozinski niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Ustawicznie natrafiamy na ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne asysty oraz bramki, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż zmagania nie są interesujące. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, śledzić spotkania piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Bukowa.