Dnia 2022-05-22 10:40 miało miejsce spotkanie Stomil Olsztyn vs Puszcza Niepołomice - wynik 1-0

Stomil Olsztyn vs Puszcza Niepołomice 1-0. Dnia 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion OSiR odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: B. Czajka 88' 1-0 P. Mikita

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Dampc 42' W. Reiman 84'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 26' K. Koscielny 55' S. Kobusinski 65'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stomil Olsztyn stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły i zawodnicy jak M. Dampc E. Thiakane nierzadko zapewniły pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zdarzają się przepiękne asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż są to mecze usypiające. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga. Stomil Olsztyn oraz Puszcza Niepołomice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion OSiR.