Spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Korona Kielce na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2021-11-27 19:30: końcowy wynik 5-2

Puszcza Niepołomice vs Korona Kielce, wynik 5-2. W dniu 2021-11-27 19:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice oraz Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Korona Kielce wynik wynosił 4-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: E. Čikoš 9' 1-0 M. Pięczek 19' 2-0 E. Čikoš 31' 3-0 H. Tomalski 38' 4-0 M. Koj 45' 4-1 J. Łukowski 59' 4-2 J. Bartosz 63' 5-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: I. Hladik 23' H. Tomalski 34' E. Cikos 85'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 11' M. Szpakowski 16' Z. Petrovic 26' M. Zebic 28' G. Szymusik 69'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia meczu to S. Tarnowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica a Korona Kielce zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Stomil Olsztyn.

Oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące potyczki ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak I. Hladik M. Koj stale serwują wyborowym sympatykom wiele emocji. Nieustannie natrafiamy na wspaniałe gole i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się zażarte, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania mało interesujące. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Puszcza Niepołomice oraz Korona Kielce oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.