Na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2022-10-15 13:00 odbył się mecz Puszcza Niepołomice - GKS Katowice: 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice a GKS Katowice zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-10-15 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Puszcza Niepołomice a GKS Katowice.

Gole strzelali: J. Arak 45' 0-1 P. Mroziński 79' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Koj 73' J. Serafin 77'

Żółte kartki GKS Katowice: O. Repka 13' R. Figiel 67' B. Jaroszek 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast GKS Katowice z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Wielu kibiców śledzi interesujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Koj O. Repka raz za razem zaserwowały kapitalnym sympatykom wiele wrażeń. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami bywają zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, że mecze nas męczą. Nieustannie obserwujemy idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga. Udział takich lubianych zespołów jak Puszcza Niepołomice i GKS Katowice w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.