Spotkanie Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 0-0

W dniu 2023-04-22 18:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się Puszcza Niepołomice i Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: R. Kidric 57' D. Frelek 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 16' M. Gorski 39'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice a Resovia Rzeszów zmierzy się z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Bardzo często wierni fani śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak R. Kidric B. Eizenchart częstokroć zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy idealne asysty czy gole, ostre sytuacje z faulem dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki między piłkarzami okazują się zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania drętwe. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Puszcza Niepołomice i Resovia Rzeszów i ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.