Na obiekcie Stadion im. Orła Białego miał miejsce mecz Miedz Legnica kontra Puszcza Niepołomice - wynik końcowy 3-1

Miedz Legnica kontra Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 3-1. W dniu 2022-03-06 11:40 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica oraz Puszcza Niepołomice wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: P. Makuch 13' 1-0 K. Zapolnik 27' 2-0 P. Makuch 63' 3-0 S. Kobusinski 89' 3-1

Żółte kartki Miedz Legnica:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 25' E. Thiakane 74' E. Cikos 75'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Oddani fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak W. Hajda wielokrotnie sprawiają fantastycznym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Walki pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, nie często bywa, że mecze nudzą. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne faule, widowiskowe gole czy asysty dodające smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Miedz Legnica oraz Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion im. Orła Białego.