Puszcza Niepołomice vs Podbeskidzie, wynik meczu 4-2

Puszcza Niepołomice vs Podbeskidzie, wynik końcowy 4-2. W dniu 2022-03-13 14:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Puszcza Niepołomice a Podbeskidzie wynik to 3-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Gole strzelali: L. Solowiej 10' 1-0 R. Boguski 14' 2-0 L. Solowiej 24' 3-0 J. Rodriguez 41' 3-1 G. Merebashvili 50' 3-2 K. Koscielny 78' 4-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 29' L. Wronski 44' W. Hajda 45' M. Pieczek 71' J. Serafin 90' H. Tomalski 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 44' M. Kowalski-Haberek 45' T. Milasius 56' M. Kowalski-Haberek 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie: M. Kowalski-Haberek 90'

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów a Podbeskidzie podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia, które startują w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze jak L. Solowiej E. Bonifacio systematycznie sprawiają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Walki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że potyczki nudzą fana. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Puszcza Niepołomice oraz Podbeskidzie jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.