Puszcza Niepołomice vs Górnik Polkowice, wynik spotkania 3-0

Puszcza Niepołomice vs Górnik Polkowice, wynik końcowy 3-0. W dniu 2022-04-23 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice oraz Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Górnik Polkowice wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: S. Kobusiński 34' 1-0 S. Kobusiński 38' 2-0 S. Kobusiński 64' 3-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 17' J. Bartosz 72'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Kozubal 32' K. Fryzowicz 51' A. Purzycki 69' B. Zoladz 88'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71 natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak L. Solowiej A. Kozubal często zapewniły wyśmienitym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Często zdarzają się efektowne asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, rzadko bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Puszcza Niepołomice oraz Górnik Polkowice oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.