Mecz Puszcza Niepołomice kontra Jastrzębie, wynik 0-0

Dnia 2021-11-19 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 18 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Jastrzębie.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice a Jastrzębie wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 61' O. Dytyatev 80' K. Cichon 90'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Rumin 29' S. Zalewski 35' R. Borkala 76' M. Kuczalek 90' F. Lukasik 90'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Puszcza Niepołomice stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów natomiast Jastrzębie z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Dzisiaj oddani fani futbolu z zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak H. Tomalski D. Rumin raz za razem zapewniły wyborowym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Puszcza Niepołomice i Jastrzębie w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.