Spotkanie Odra Opole vs Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 2-3 na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-10-09 16:00

Odra Opole vs Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 2-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Odra Opole i Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2022-10-09 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Odra Opole a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: P. Mroziński 6' 0-1 L. Klisiewicz 31' 0-2 M. Tkocz 48' 1-2 T. Wojcinowicz 58' 1-3 M. Marzec 82' 2-3

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 16' T. Mikinic 46' M. Makuszewski 64' R. Niziolek 88' 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 17' E. Thiakane 24' 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Odra Opole stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice a Puszcza Niepołomice z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Tychy 71.

Wierni fani śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak P. Zemlo T. Wojcinowicz bardzo często zaserwowały kapitalnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się nieczyste faule, książkowe bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nader zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska statyczne. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Odra Opole i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.