Puszcza Niepołomice vs Widzew Łódź, wynik meczu 1-0

W minioną niedzielę na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Widzew Łódź. Po nerwowej rywalizacji, zwycięstwo odniosła drużyna Puszczy Niepołomice, kończąc mecz z wynikiem 1-0. W pierwszej połowie nie padły żadne bramki, jednakże druga połowa przyniosła emocjonujące akcje i decydujące trafienie. Mecz miał miejsce 11 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00, w ramach 18. kolejki Ekstraklasy.

Mecz pomiędzy drużynami: Puszcza Niepołomice (Gospodarz) przeciwko Widzew Łódź (Goście)

W dniu 11 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice oraz Widzew Łódź w ramach 18. kolejki Ekstraklasy.