Na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2021-10-31 19:30 miał miejsce mecz między Puszcza Niepołomice i Tychy 71 zakończony wynikiem 2-2

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice a Tychy 71 wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2021-10-31 19:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Tychy 71.

Gole strzelali: G. Jaroch 9' 0-1 É. Thiakane 73' 1-1 É. Thiakane 79' 2-1 W. Żytek 90' 2-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: S. Gorski 74'

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 50' K. Kargulewicz 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Jastrzębie. Kolejno natomiast Tychy 71 zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców drużyny futbolowe i piłkarze jak S. Gorski M. Kozina często zaserwowały własnym wiernym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zmagania między drużynami są zajadłe, rzadko okazuje się, że widowiska nudzą. Natrafiamy na wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych iśledzić mecze futbolowe lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych zespołów jak Puszcza Niepołomice i Tychy 71 z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.