Spotkanie między Odra Opole i Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-04-28 16:00

Odra Opole kontra Puszcza Niepołomice, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Odra Opole a Puszcza Niepołomice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-04-28 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: T. Mikinič 6' 1-0 P. Mroziński 49' 1-1 K. Kościelny 79' 1-2

Żółte kartki Odra Opole: M. Tkocz 32' R. Niziolek 85'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 3' J. Bartosz 23' W. Hajda 60' K. Cichon 84' J. Serafin 89'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania to G. Kawałko. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Odra Opole stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Stomil Olsztyn.

Wierni fani śledzą ciekawe potyczki w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi M. Tkocz K. Stepien nieraz zagwarantowały wspaniałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi są zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania statyczne. Zdarzają się spektakularne gole i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Odra Opole oraz Puszcza Niepołomice oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.