Dnia 2022-04-03 10:40 na obiekcie Stadion GOS miało miejsce spotkanie Chrobry Głogów vs Puszcza Niepołomice: 2-2

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-04-03 10:40 na stadionie Stadion GOS odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Chrobry Głogów a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: D. van der Heiden 29' 1-0 O. Praznovsky 55' 2-0 S. Kobusinski 88' 2-1 P. Mrozinski 90' 2-2

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Bochnak 31' J. Kolenc 38' M. Machaj 44'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: P. Mrozinski 6'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Chrobry Głogów stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak M. Bochnak P. Mrozinski często serwują wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa, że zmagania męczą fana. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion GOS.