Mecz Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice, wynik 2-0

Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice wynik spotkania 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2023-09-03 18:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Raków Częstochowa a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Sonny Kittel 19' 1-0 Srđan Plavšić Bartosz Nowak 26' 2-0 Fran Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladan Kovačević 81' John Yeboah 89'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Jakub Serafin 18' Jakub Bartosz 41' Muris Mešanovič 49' Hubert Tomalski 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia meczu to Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Raków Częstochowa stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Atalanta oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Motor Lublin.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice futbolu śledzą niezwykle interesujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Vladan Kovačević Jakub Serafin częstokroć zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania usypiające. Zdarzają się ostre faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe gole i asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Raków Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.