Zaglebie Sosnowiec vs Puszcza Niepołomice, wynik spotkania: 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-04-02 13:00 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: R. Kidric 55' 0-1 R. Yakuba S. Sobczak 61' 1-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Guezen 45' D. Guezen 75' M. Banaszewski 88'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Klisiewicz 18' K. Zapolnik 42' E. Thiakane 45' P. Mrozinski 52' T. Wojcinowicz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Guezen 75'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 60'

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Sandecja Nowy Sącz.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące poczynania ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak D. Guezen L. Klisiewicz częstokroć zaserwowały swoim fanom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż są to spotkania nużące. Zdarzają się brutalne faule, niezwykłe gole i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.