Na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2022-04-06 16:00 miało miejsce spotkanie Puszcza Niepołomice vs Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 1-1

Puszcza Niepołomice vs Zaglebie Sosnowiec, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Puszcza Niepołomice oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-04-06 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Kobusiński 49' 1-0 V. Sanogo 90' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 42' K. Stepien 61' J. Serafin 80' L. Solowiej 84'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 14' D. Jonczy 33'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 61'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole natomiast Zaglebie Sosnowiec z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak K. Stepien D. Gojny wielokrotnie zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na ostre faule, zapadające w pamięć asysty i bramki dodające smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite zmagania między zawodnikami ligowymi są nader zaciekłe, rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Puszcza Niepołomice oraz Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.