Mecz między Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-3 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice wynik 2-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice wynik to 1-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2023-04-17 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: M. Fall 2' 0-1 J. Wróbel 9' 1-1 R. Kidrič 15' 1-2 A. Kramarz 44' 1-3 K. Toporkiewicz 85' 2-3

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Nomm 14'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: R. Yakuba 56' H. Tomalski 82' A. Siemaszko 88' K. Komar 90' J. Serafin 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź a Puszcza Niepołomice zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Liczni fani futbolu śledzą starcia ligi I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak K. Nomm R. Yakuba nieraz zapewniły wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to mecze drętwe. Zdarzają się efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.