Na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2022-08-26 16:00 odbył się mecz między Puszcza Niepołomice oraz Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 0-0

W dniu 2022-08-26 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Puszcza Niepołomice i Zaglebie Sosnowiec wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 12' J. Bartosz 84' W. Hajda 86' T. Wojcinowicz 88' M. Czarny 90' K. Wroblewski 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 23'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Złotnicki. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Puszcza Niepołomice stawi czoła Stal Stalowa Wola, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Wikielec. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Dzisiaj fani śledzą interesujące starcia w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak H. Tomalski M. Rozwandowicz raz za razem zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania między graczami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się, iż zmagania nie są interesujące. Systematycznie obserwujemy widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Puszcza Niepołomice i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.