Górnik Polkowice kontra Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 0-1

Górnik Polkowice kontra Puszcza Niepołomice 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Górnik Polkowice a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2021-10-20 16:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Górnik Polkowice a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: E. Čikoš 90' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Opalacz 18'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 57' E. Thiakane 71'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Polkowice stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Stomil Olsztyn.

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej śledzą niezwykle fascynujące poczynania w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak M. Opalacz K. Stepien systematycznie sprawiają swoim stałym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Trafiamy na ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają bardzo zażarte, nie często bywa definitywnie, że mecze nas nudzą. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Górnik Polkowice i Puszcza Niepołomice jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.