Mecz Puszcza Niepołomice vs ŁKS Łódź, wynik końcowy 2-1

Puszcza Niepołomice vs ŁKS Łódź zakończony wynikiem 2-1.

Po pierwszej połowie meczu między Puszcza Niepołomice a ŁKS Łódź wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2023-08-26 15:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Puszcza Niepołomice a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: A. Crăciun 25' 1-0 K. Tejan 46' 1-1 A. Małachowski M. Cholewiak 73' 2-1 R. Kidrič

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Artur Crăciun 38' Michał Koj 52' Rok Kidrič 89' Jakub Serafin 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: Pirulo 6' Jakub Letniowski 7' Kamil Dankowski 12' Dani Ramirez 40' Artemijus Tutyškinas 66' Aleksander Bobek 89' Nacho Monsalve 90' Engjell Hoti 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: Adrian Małachowski 56'

Główny arbiter meczu to Patryk Gryckiewicz, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Radomiak Radom. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Jagiellonia.

Mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze jak Artur Crăciun Pirulo nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wiele emocji. Cieszące oko zmagania między piłkarzami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze nudzą fana. Stale trafiamy na wspaniałe asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Puszcza Niepołomice oraz ŁKS Łódź i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.