Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice, wynik spotkania: 1-1

Dnia 2023-09-23 10:30 na stadionie Stadion im. Braci Czachorów rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Radomiak Radom a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Radomiak Radom oraz Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Ł. Sołowiej 49' 0-1 M. Cholewiak Pedro Henrique 50' 1-1 Lisandro Semedo

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 70'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Łukasz Sołowiej 59' Roman Yakuba 85' Jordan Majchrzak 85' Oliwier Zych 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter meczu to Marcin Szczerbowicz, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Lech Poznan.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Mateusz Cichocki Łukasz Sołowiej nieprzerwanie serwują wyborowym kibicom wiele wspaniałych emocji. Natrafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się nader nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to potyczki nudne. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Radomiak Radom oraz Puszcza Niepołomice oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im. Braci Czachorów.