Tychy 71 kontra Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 3-1

W dniu 2022-05-07 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Tychy 71 a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Tychy 71 i Puszcza Niepołomice wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: D. Rumin 18' 1-0 S. Kobusiński 38' 1-1 T. Malec 41' 2-1 S. Steblecki 90' 3-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 37' K. Szymura 45' K. Wolkowicz 72' O. Paprzycki 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 44' L. Solowiej 84'

Czerwone kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 72'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu - P. Gryckiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Tychy 71 stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej liczni kibice śledzą interesujące starcia w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak K. Wolkowicz E. Thiakane niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami zdarzają się niezwykle zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, iż widowiska nie są interesujące. Zdarzają się książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre faule, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Tychy 71 i Puszcza Niepołomice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.