Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna, wynik meczu: 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice oraz Górnik Łęczna wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-07-17 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: M. Koj 1' 1-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 29' L. Klisiewicz 42' M. Koj 69' L. Klisiewicz 72' J. Serafin 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: J. De Amo 42' R. Lobato 78' V. Lykhovydko 90' M. Biernat 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: L. Klisiewicz 72'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Puszcza Niepołomice stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Górnik Łęczna podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Ruch Chorzów.

Liczni fani śledzą poczynania ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak W. Hajda J. De Amo nierzadko zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niesamowitych emocji. Niesamowite potyczki między piłkarzami są zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania usypiające. Często trafiamy na bezwzględne faule, wyśmienite asysty czy gole gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga. Puszcza Niepołomice oraz Górnik Łęczna i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.