GKS Katowice kontra Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 1-0

GKS Katowice kontra Puszcza Niepołomice, wynik 1-0. W dniu 2021-10-23 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy GKS Katowice a Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy GKS Katowice a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: F. Kozłowski 18' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: P. Szwedzik 11' R. Figiel 14' M. Kolodziejski 83' A. Blad 90' D. Kudla 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 21' G. Aftyka 74' E. Thiakane 90' J. Serafin 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Kiełczewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Stomil Olsztyn.

Oddani kibice futbolu śledzą niezwykle fascynujące starcia w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy jak P. Szwedzik T. Wojcinowicz nieraz zaserwowały wyśmienitym fanom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze usypiające. Systematycznie zdarzają się bezwzględne faule, przepiękne gole oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.