Stal Rzeszów vs Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 1-0

Stal Rzeszów vs Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Rzeszów a Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-02-11 14:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Stal Rzeszów a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: A. Prokic 73' 1-0 B. Poczobut

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Glowacki 24' D. Michalik 88' D. Marczuk 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Klisiewicz 47' R. Kidric 76' J. Serafin 78'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Stal Rzeszów zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź.

W dzisiejszych czasach kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak P. Glowacki L. Klisiewicz nieprzerwanie serwują wspaniałym miłośnikom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Cieszące oko walki między graczami ligowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nie są interesujące. Obserwujemy książkowe asysty oraz bramki, brutalne sytuacje na faul gwarantujące smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto oglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Stal Rzeszów i Puszcza Niepołomice i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.