Dnia 2022-10-02 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego miało miejsce spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Arka Gdynia zakończone wynikiem 2-0

Puszcza Niepołomice kontra Arka Gdynia, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice i Arka Gdynia wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-10-02 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Arka Gdynia.

Gole strzelali: R. Boguski 19' 1-0 P. Mrozinski P. Mrozinski 45' 2-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 33'

Żółte kartki Arka Gdynia: O. Haydary 21' M. Bednarski 25' K. Czubak 43' M. Marcjanik 45' B. Rymaniak 63' H. Adamczyk 83' C. Aleman 87'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Oddani kibice śledzą interesujące poczynania ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak J. Serafin O. Haydary częstokroć zapewniły wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, rzadko okazuje się koniec końców, iż widowiska nas nudzą. Obserwujemy nieczyste faule, wyjątkowe asysty oraz gole gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać spotkania sportowe ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Puszcza Niepołomice i Arka Gdynia w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.