Mecz Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2022-07-23 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu między Puszcza Niepołomice a Stal Rzeszów wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: K. Danielewicz 22' 0-1 A. Siemaszko 42' 1-1 H. Tomalski 54' 2-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 34' J. Serafin 45' H. Tomalski 70' G. Aftyka 79' K. Cichon 81' M. Koj 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Poczobut 45' W. Klos 88'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Stal Rzeszów zmierzy się z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Ruch Chorzów.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi niezwykle ciekawe starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo E. Thiakane B. Poczobut wielokrotnie serwują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych przeżyć. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi okazują się zagorzałe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż potyczki męczą. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów jak ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.