Mecz Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-1

Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź wynik 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice i Widzew Łódź zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2021-10-02 10:40 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 11. Zmierzyły się Puszcza Niepołomice i Widzew Łódź.

Gole strzelali: K. Nowak 32' 0-1 P. Tomczyk 90' 0-2 P. Tomczyk

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: O. Dytyatev 24' S. Kobusinski 68'

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Hanousek 79'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: I. Hladik 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice a Widzew Łódź z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak O. Dytyatev M. Hanousek nieraz zapewniły fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami są nader zaciekłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że spotkania nas nudzą. Często obserwujemy bezlitosne faule, widowiskowe gole i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Udział takich popularnych zespołów jak Puszcza Niepołomice i Widzew Łódź w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.