Spotkanie Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice dnia 2022-03-19 17:00 na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka - 1-0

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-03-19 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Ł. Zjawiński 82' 1-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Kobryn 41' R. Janicki 54' K. Osyra 62' T. Boczek 85'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Wronski 32' G. Aftyka 44' J. Serafin 59'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter meczu - M. Szczerbowicz. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice z entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak R. Kobryn L. Wronski wielokrotnie zapewniły kapitalnym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Nieustannie trafiamy na nieprzepisowe faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe walki pomiędzy graczami ligowymi są bardzo zażarte, nie często bywa, że są to zmagania drętwe. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Sandecja Nowy Sącz i Puszcza Niepołomice jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.