Mecz Puszcza Niepołomice kontra Odra Opole zakończony wynikiem 3-0

Po pierwszej połowie meczu między Puszcza Niepołomice a Odra Opole wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2021-10-15 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice oraz Odra Opole.

Gole strzelali: R. Boguski 16' 1-0 G. Aftyka 45' 2-0 K. Stępień 58' 3-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 32'

Żółte kartki Odra Opole: M. Pawlik 44' D. Czaplinski 88'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter meczu - Z. Dobrynin. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Odra Opole podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani futbolu z zapałem śledzą bardzo fascynujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Składające się z zdolnych napastników/obrońców zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi J. Serafin M. Pawlik częstokroć zaserwowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo emocji. Trafiamy na przepiękne bramki czy asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki między piłkarzami zdarzają się bardzo zażarte, nie często bywa koniec końców, że zmagania męczą kibica. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga. Puszcza Niepołomice oraz Odra Opole oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.