Dnia 2023-11-04 14:00 na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbyło się spotkanie Puszcza Niepołomice - Pogon Szczecin zakończone wynikiem 0-2

W meczu 14. kolejki Ekstraklasy, drużyna Puszczy Niepołomice podejmowała na własnym stadionie Pogoń Szczecin. Mimo zaciętej walki przez większość spotkania, ostatecznie to goście odnieśli zwycięstwo 2:0. Wynik na przerwę nie uległ zmianie, a decydujące bramki padły dopiero w drugiej połowie. Spotkanie odbyło się na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, a sędzią głównym był Paweł Malec z Polski.

Mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice i Pogon Szczecin

W minioną niedzielę, na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice oraz Pogon Szczecin. Mecz należał do 14. kolejki Ekstraklasy.

Relacja ze spotkania

Choć początkowo wynik wskazywał na wyrównaną grę, to drużyna Pogon Szczecin zdominowała drugą połowę meczu, zdobywając dwie bramki, które zapewniły im zwycięstwo. Pierwsza bramka padła w 61. minucie, kiedy to Kamil Grosicki skutecznie pokonał bramkarza Puszczy Niepołomice. Mimo zaciekłej walki, gospodarze nie zdołali znaleźć sposobu na zatrzymanie przeciwnika, a w 79. minucie Evangelos Koulouris ustalił wynik na 0-2, wykorzystując asystę Lukasa Wahlqvista.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a zawodnicy obu drużyn otrzymali żółte kartki. W drużynie gospodarzy kartoniki obejrzeli Bartłomiej Poczobut, natomiast w drużynie Pogon Szczecin żółtymi kartkami zostali ukarani Fredrik Ulvestad oraz João Gamboa. Ponadto, Fredrik Ulvestad otrzymał czerwoną kartkę w 38. minucie, pozostawiając swoją drużynę w dziesiątkę. Sędzią spotkania był Paweł Małeć z Polski.

W kolejnych meczach drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się z Wartą Poznań, Górnikiem Zabrze oraz Piastem Gliwice, natomiast Pogon Szczecin spotka się z Podbeskidziem, Rakowem Częstochowa oraz Stalą Mielec.