Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia, wynik spotkania 2-3

Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia zakończony wynikiem 2-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice a Arka Gdynia wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2022-04-10 10:40 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Arka Gdynia.

Gole strzelali: C. Aleman 21' 0-1 L. Solowiej 37' 1-1 L. Wronski 53' 2-1 H. Adamczyk 60' 2-2 K. Czubak 72' 2-3

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: S. Kobusinski 35'

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Deja 31' O. Kobacki 47' M. Kuzimski 90' E. P. Diaw 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole natomiast Arka Gdynia z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Liczni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak S. Kobusinski A. Deja raz za razem zapewniły wyśmienitym fanom wiele przeżyć. Cieszące oko potyczki między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zażarte, rzadko bywa koniec końców, że spotkania nie są interesujące. Natrafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Puszcza Niepołomice i Arka Gdynia jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.