Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice, wynik spotkania 2-1

Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Resovia Rzeszów i Puszcza Niepołomice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-09-17 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Resovia Rzeszów oraz Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: B. Wasiluk 23' 1-0 K. Krasa 61' 2-0 A. Siemaszko 90' 2-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 9' B. Wasiluk 43' R. Hoogenhout 45' R. Bak 53' K. Krasa 81' Pedro Vieira 85' B. Pindroch 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Pieczek 27' D. Frelek 29' W. Hajda 74'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak R. Mikulec M. Pieczek raz za razem zaserwowały własnym sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się efektowne asysty i gole, brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iśledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych drużyn jak Resovia Rzeszów i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Stal.