Mecz Chojniczanka Chojnice vs Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 1-1

Chojniczanka Chojnice vs Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2023-02-26 17:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się Chojniczanka Chojnice i Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: P. Czajkowski 45' 1-0 M. Grolik K. Zapolnik 61' 1-1 Thiago

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: G. Szymusik 42' P. Czajkowski 46' S. van Huffel 59' S. Drewniak 60' S. Skrzypczak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Zapolnik 17' Thiago 64' T. Wojcinowicz 72' W. Hajda 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Górnik Łęczna a Puszcza Niepołomice z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak G. Szymusik K. Zapolnik nierzadko zagwarantowały swoim stałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy idealne gole czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Chojniczanka Chojnice oraz Puszcza Niepołomice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.