Mecz Puszcza Niepołomice vs Wisla Krakow zakończony wynikiem 2-1

Puszcza Niepołomice vs Wisla Krakow, wynik 2-1. W dniu 2023-04-08 15:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice i Wisla Krakow.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Wisla Krakow zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: M. Koj 24' 1-0 R. Kidrič 45' 2-0 B. Moltenis 51' 2-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 45' W. Hajda 90' K. Komar 90' K. Stepien 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: D. Junca 90' M. Zyro 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia meczu - P. Lasyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy jak J. Serafin D. Junca wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym kibicom wiele wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że widowiska nas męczą. Trafiamy na przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Puszcza Niepołomice oraz Wisla Krakow z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.