Tychy 71 - Puszcza Niepołomice, wynik spotkania: 2-3

Tychy 71 - Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 2-3. W dniu 2022-10-23 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Tychy 71 a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Tychy 71 a Puszcza Niepołomice wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: L. Solowiej 9' 0-1 E. Thiakane P. Mrozinski 30' 0-2 M. Pieczek P. Mikita 38' 1-2 J. Bieganski 46' 2-2 D. Rumin P. Mrozinski 83' 2-3 J. Serafin

Żółte kartki Tychy 71: J. Bieganski 51' K. Wolkowicz 70' G. Jaroch 78'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 6' E. Thiakane 45' T. Tulacz 75'

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice a Puszcza Niepołomice podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Górnik Łęczna.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia ligi I Liga. Złożone z zdolnych graczy piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak J. Bieganski L. Solowiej nieustannie gwarantują wyborowym kibicom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, idealne sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż potyczki nudzą. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazprzeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Tychy 71 oraz Puszcza Niepołomice jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.